راهنمای خرید1- کاربران جهت خرید از سایت ابتدا باید اقدام به ثبت نام و ورود به سایت نمایند که توضیحات آن در بالای صفحه اصلی قسمت راهنمای ثبت نام ذکر شده است.
2- در صفحه اصلی نوع ورقها و لیست موجودی آنها نمایش داده شده است. خریدار پس از انتخاب کالای موردنظر از لیست انتخابی بر روی گزینه خرید که در سمت چپ هر لیست وجود دارد کلیک می کند.

3- پس از این مرحله پنجره جدیدی تحت عنوان مشخصات کالا باز می شود. خریدار جهت ادامه فرآیند خرید در قسمت وزن، وزن درخواستی خود را به کیلوگرم وارد می کند. سپس روس گزینه افزودن به سبد خرید کلیک کرده و مشخصات کالای خریداری شده خود را مشاهده می نماید.

4- درصورتیکه خریدار تمایل به خرید بیشتری داشته باشد روی گزینه ادامه خرید در سمت چپ و پایین صفحه باز شده کلیک می کند و مراحل ذکر شده را دوباره انجام می دهد. در غیر اینصورت بر روی گزینه نهایی کردن خرید کلیک کرده و وارد مرحله بعدی می شود.

5- پس از کلیک روی گزینه نهایی کردن خرید پنجره جدیدی باز می شود که مشخصات کالا و مبلغ جزء و کل در آن نمایش داده شده است.

6- درصورتیکه خریدار تمایل به ادامه فرآیند خرید داشته باشد روی گزینه ادامه خریدو درصورتیکه تمایل به تکمیل فرآیند خرید داشته باشد روی گزینه تسویه حساب کلیک می نماید.

7- پس از کلیک بر روی گزینه تسویه حساب پنجره جدیدی تحت عنوان صدور پیش فاکتور باز می شود. در این صفحه خریدارپس از وارد کردن تلفن خود از قسمت روش پرداخت، روش پرداخت خود را انتخاب می کرده و بر روی گزینه ثبت سفارش کلیک می کند.( از خریدار محترم تقاضا می شود توضیحات ذکر شده در پایین این صفحه را به دقت مطالعه نمایند)

8- پس از کلیک بر روی گزینه ثبت سفارش صفحه جدیدی تحت عنوان بررسی سفارش باز می شود.خریدار در این صفحه جهت نهایی کردن فرآیند خرید گزینه پرداخت الکترونیکی واقع در سمت چپ پایین صفحه را انتخاب می کند.در این زمان پنجره ای باز می شود و خریدار پس از پر کردن فیلدهای خالی روی کلید پرداخت کلیک می کند.
                                                  
9-سپس پنجره پرداخت الکترونیکی باز می شود که خریدار پس از پر کردن فیلدهای خالی روی گزینه پرداخت کلیک می کند.

10- در این زمان فرآیند خرید به اتمام رسیده و فاکتور توسط کارشناسان برای خریدار ارسال می گردد.