درباره ما
در باره ما


صنعت فولاد یکی از بنیادی ترین صنایع هر کشور به شمار می آید؛ بطوریکه  سرانه تولید و مصرف فولاد یکی از پارامتر های اصلی در ارزیابی اقتصاد یک کشور محسوب می شود.  کشور ما نیز از دیرباز در این صنعت فعال می باشد. امروزه صنعت فولاد یکی از بزرگترین صنایع کشور بوده و حدود 600 صنعت  مختلف دیگر به عنوان صنایع پایین دستی از آن تغذیه می کنند. کشور ایران با توجه به دارا بودن  منابع معدنی نهاده های تولید فولاد، دارای جایگاه بین المللی در تولید فولاد می باشد . بطوریکه ایران از رتبه هفدهم در سال 2010 به رتبه چهاردهم تولید فولاد  در دنیا تبدیل شده است .این پتانسل باعث ایجاد رشد در بازار فولاد ایران گردیده و بازار گسترده ای در زمینه های مختلف تولید فولاد در کشور ایجاد و گسترش یافته است و از سالیان دور این بازار دستخوش تغییرات زیادی بوده است.
اما سرعت پیشرفت تکنولوژی در این سالها به حدی بوده است که شاید بتوان جهان امروز را دنیای تخیل شده در سالهای گذشته دانست و پیشتاز این تکنولوژی ها، صنعت IT  و به دنبال آن اینترنت و انواع سخت افزار مانند موبایل، تبلت، لب تاپ ها و نرم افزار های گوناگون مانند شبکه های اجتماعی و ... می باشد به نحوی که امروزه بدون این دستگاه ها و تکنولوژی ها زندگی روزمره و فعالیت های اقتصادی  و حرفه ای مردم  نا ممکن و نشدنی به نظر می رسد..
بر همین اساس در اولین روزهای حضورمان در بازار سنتی ورق ایران در سال 1390 و قرار گرفتن در بالاترین سطح تهیه و عرضه ورق های فولادی کشور مهمترین دغدغه و مشغولیت ذهنی مان  استفاده از روشهای مدرن فروش و طراحی کسب و کار مبتنی بر  استفاده از تکنولوژی ها و فن آوری های جدید بوده و اکنون بعد از گذشت حدودا 7 سال حضور در بازار ، آشنایی  و تسلط کافی بر این بازار ، برقراری ارتباط با بزرگترین  تامین کنند گان زنجیره ورق های فولادی در کشور و با تکیه برتخصص و توانایی های خود در زمینه علوم کامپیوتر و فن آوری اطلاعات  موفق به طراحی و اجرای روشی از فروش  در بستر اینترنت شدیم تا علاوه بر استفاده از تمام ظرفیتهای مادی و معنوی  کلیه تامین کنندگان ، موثق ترین و بروزترین  اطلاعات بازار را در اختیار کاربران قراد داده و همچنین ساده ترین، مطمئن ترین و راحت ترین  روش خرید را برای مصرف کنندگان فراهم سازیم.
مجموعه فولاد مارکت با طراحی سایت فروشگاه اینترنتی ورقهای فولادی در فاز اول آماده اطلاع رسانی و  فروش ورق های گالوانیزه و رنگی بر اساس موجودی کلیه تامین کنندگان و تجار اصلی این کالا در بازار می باشد به نحوی که مصرف کنندگان با صرف کمترین هزینه و زمان به منابع مختلف قیمیتی و موجودی ورق گالوانیزه و رنگی بازار دسترسی پیدا کرده و به ساده ترین روش ممکن نسبت به خرید می تواند اقدام نمایند.